X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe)

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar
X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe)

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar

Hakkımızda

AnasayfaHakkımızda

Digiland; Canlı, dinamik, hareketli, yönetilebilir, seo ve mobil cihazlara uyumlu web siteleri hazırlayan bir "YAZILIM GELİŞTİRME ve VERİ BARINDIRMA ŞİRKETİDİR" dir.

Web Tasarım ve Yazılım Geliştirme konusunda uzmanlaşmış Digiland ekibi olarak; 2008 yılından bu yana teknolojinin son noktasına ulaşmayı hedeflemekte ve yakaladığımız her yenilikten müşterilerimizi faydalandırmayı benimsemekteyiz.

Kurulduğumuz ilk günden bu güne "Siz müşterilerilerimize özel tasarım ve yazılım" ilkelerinden taviz vermeden faaliyet göstererek size, şirketinize ve markanıza özel web tasarım, yazılım ve mobil projeler üreterek profesyonel çözümler sunmaktayız.

Digiland; son yıllarda teknolojinin hızla ilerlemesi ve buna bağlı olarak uygulama taleplerinin artışı ile birlikte "Sektörel Proje Geliştirme" ile ilgili bir çok yazılım projesinde ihtisaslaşmış ve bu sektörde "Sektörel Projeler" alanında bir çok çalışmaya imzasını atmıştır.

Digiland; Bir site için, alan adı tescili, tasarım ve hosting aşamalarında gösterdiği özeni, sitenin tasarımını tamamlayıp, yayına başlamasından sonraki süreçte de gösterir. Ziyaretçi trafiğinin artması için gerekli çalışmaları, sitenin belirlenen arama motorlarına kaydedilmesi ve üst sıralarda yer alması için gerekli güncellemeleri tam ve zamanında yapılması çalışmalarını hassasiyetle yürütür.

Web sitelerinin arama motorlarında olduğu kadar Sosyal Ağlarda ve Reklam verilen platformlarda da başarılı olması için tüm bilgi birikimini siz değerli müşterileri için kullanmaktadır.

Digiland, hazır tasarım ve yazılımlarda kısa vadeli çözümler üretmek yerine yenilikçi bir bakış açısıyla her müşterimize özel, istek ve ihtiyaçlarına göre projelendirilmiş web siteleri hazırlamaktan ve dolayısı ile mutlu müşteriler kazanmanın gururunu yaşıyoruz.

 

 

 


Top